nejlepší a nejsilnější nitrix, tribulus, arginin a glutamin

Tribulus terrestris recenze

Nejsilnější anabolikum Tribulus terrestris

Tribulus terrestris je účinný a velmi oblíbený přírodní stimulant hladiny testosteronu a to až o 41%. Podporuje správnou funkci hormonů i sexuální funkce. Udrží svalový ton a také energetické hladiny v těle. Extrakt z rostliny zvané jako Kotvičník zemní se užívá jako přírodní prostředek ke stimulaci sexuálních funkcí. Jde o jakousi přírodní viagru. Kotvičník je jednoletá bylina pocházející z Číny a Japonska.

tribulus-maximus

Jak extrakt Tribulus terrestris funguje?

Zvýšení hladiny testosteronu je dáno vysokým obsahem steroidních saponinů, rostlinných sterolů a flavonoidů, které tyto hladiny zvýší přírodní cestou. Tribuluszvyšuje libido a zlepšuje potenci i tvorbu spermatu. Pozitivně ovlivňuje tvorbu energie a svalovou vytrvalost. Také zvyšuje imunitu sportovce. U žen dochází k zvýšení hladiny estradiolu a rovněž nárust libida. Může dojít ke zmírnění špatných klimakterických příznaků.

Není doporučeno jeho dlouhodobé užívání. Tribulus užívejte maximálně deset týdnů, poté jej vysaďte a dopřejte si tří až čtyř týdenní pauzu. Po této pauze jej opět můžete začít používat. První čtyři dny jej užívejte 2x denně 2 tablety. Další dny stačí jednou denně 1 tableta s jídlem.

Před náročným tréninkem jej můžete užívat zároveň s Taurinem a Inosinem. Vše zapijte silnou kávu. Po třiceti minutách se můžete vrhnout na trénink. Tribulus terrestris by neměly užívat osoby s vysokým krevním tlakem a také pro těhotné a kojící ženy. Je možné jej užívat nejen na sport, ale také jako přírodní viagru. Účinek je přitom zřejmý u osob mezi třiceti a čtyřiceti lety. Tribulus seženete nejen ve formě kapslí, ale k dostání je i nať z této byliny a můžete si tak uvařit i čaj.