nejlepší a nejsilnější nitrix, tribulus, arginin a glutamin

Silný anabolizér Alavis Maxima Bestier Tribulus

Po tom, co se u nás proslavil doplněk stravy pro klouby Alavis, není třeba pochybovat o tom, že firma Alavis se se sílou svých doplňků opravdu nepáře.

Pokud vám to přijde neuvěřitelné, nejste sami, ale opravdu doplněk, který je původně určen opravdu pro koně byl a je hojně využíván lidmi, byť v oficiálních materiálech je uvedeno, že doplněk je určen pro tyto čtyřnohé tvory.  Mezitím byla vyvinuta také varianta určená pro lidi, ale v domnění, že původní receptura je silnější a mnoho lidí s ní udělalo dobrou zkušenost, zůstávají někteří zákazníci i nadálě věrni doplňku stravy pro koně.

Tento doplněk je však anabolizér, který využívá výtažky z rostliny Tribulus. Vzhledem k předchozích zkušenostem s výrobcem můžete počítat s tím, že jde o jeden z nejsilnějších legálních anabolizérů na trhu.

Alavis Maxima Bestier Tribulus vám pomůže zvýšit hladinu testosteronu na maximum a zvýší vaši fyzickou výkonnost. Jde o tablety (nikoliv sypaný anabolizér), který pomáhá udržet normální plodnost a udržuje optimální hladinu testosteronu v krvi. Pro sportovce je jistě důležité, že má kladný vliv na přirozenou syntézu bílkovin a chrání buňky před oxidativním stresem a pomůže vám tak při budování svalové hmoty.

Firma Alavis si zakládá na prvotřídní kvalitě svých výrobků.