nejlepší a nejsilnější nitrix, tribulus, arginin a glutamin

Nitrix oxide

Nitrix oxide přípravky

Jejich základní složka je Arginine Alpha – ketoglutarate. Nitrix rozbíjí vnitřní tělesné hráze a otevřením krevních kanálků způsobí zvýšený přívod krve do svalu. Díky tomu jsou všechny svaly naplněny pořádnými živinami. Nitrix umožní zvětšní objemu svalů. Zvyšují produkci oxidu dusnatého, který má za následek zvýšené zásobení svalů kyslíkem, živinami i anabolickými látkami. Nazývá se také jako vasolidátor díky své schopnosti zvětšit velikost krevních destiček a tím dochází k lepšímu okysličení kosterního svalstva.

Souhrn účinků nitrixu

  • Nitrix má tedy tyto účinky:
  • nárust síly
  • větší výdrž při tréninku
  • rychlejší generace
  • nitrix způsobuje i větší sexuální výkonnost
  • dochází k většímu napumpování svalů po tréninku

Nitric – před tréninková směs

Jde o směsi z více surovin, které užíváme bezprostředně před tréninkem. Základním stavebním kamenem směsi nitric je arginin a kreatin. Obsahuje mimo jiné maltodextrin, ornitin a citrulin, případně kofein a taulin nebo výtažek ze zeleného čaje. Citrulin pomáhá obnovovat zdroj okamžité energie. V každé směsi najdete jinou kombinaci látek.

Jejich základním účinkem je napumpování svalů. Tělo je plně nasyceno již po 14 dnech pravidelného užívání. Může se vám však zdát, že účinek není tak patrný jako při prvních dávkách. Užívejte jej dvacet minut před tréninkem. Ve dnech kdy netrénujete jej můžete užívat každé ráno.

Nitrox

Nitrox je extrémně silná kombinace anabolizérů pro období, kdy potřebujete dosáhnout maximálních výkonů. Svaly budou napumpovanější a zvyšuje se produkce testosteronu i hladinu inzulínu. Jako vedlejší účinek je zvýšená sexuální výkonnost. Anabolizéry také posilují imunitu sportovce a pomáhají mu vyrovnávat se s přirozenou reakcí těla po náročném tréninku. Nitrox najdete v nejrůznějších směsí přípravků určených k požití před tréninkem.